Leroza
ovoce a zelenina / pěstování a prodej

Ilustrační obrázek Stín

O nás:

Společnost Leroza s. r. o. (lednické rodinné zahradnictví) byla založena v roce 1997 za účelem pěstování ovoce a zeleniny. Původní sídlo firmy se až do roku 2013 nacházelo v areálu bývalých okrasných školek mezi ulicemi Břeclavská a Slovácká. Po vybudování lázeňské kolonády v těchto místech se zahradnický provoz firmy přestěhoval do části bývalého ovocnářského střediska ŠZP za Lednicí ve směru na Valtice. Od roku 2020 sídlíme v nově vybudované hale na adrese Nejdecká 828.


Zabýváme se pěstováním zeleniny a ovoce, které prodáváme prostřednictvím odbytového družstva Jihomoravská zelenina (www.jihomoravskazelenina.cz), kterého jsme zakládajícím členem, přímo do obchodních řetězců. Od roku 2006 prodáváme také přímo konečným zákazníkům - ze dvora.


Firma hospodaří přibližně na 35ha půdy vlastních a pronajatých pozemků v katastru obce Lednice. Veškerá produkce firmy Leroza s. r. o. je pěstovaná s využitím šetrných postupů pro životní prostředí s minimalizací chemických postřiků s cílem zajistit spotřebiteli kvalitní čerstvou zeleninu a ovoce z místních polí a sadů. Kvalita produkce je pravidelně sledována a kontrolována nezávislým orgánem, firma je držitelem certifikátu Integrované produkce zeleniny (IPZ).


Certifikat

Fotogalerie